חדר 3D3C מטאברס

3D3C הוא מונח המשקף את המימד התלת מימדי (3D) של עולמות במציאות הוירטואלית בתחומי קהילה, יצירה ומסחר (3C Community, Creativity, Commerce). בחדר זה מרוכזים תכנים מעולמות חדשים ומרתקים אלה כמו מציאות רבודה, בינה מלאכותית, מטבעות וירטואלית, אמנות דיגיטלית וכדומה.

 • להנהיג שיבוש דיגיטלי — עם אוסנת פיליפ מ-Stratasys על מדפסות תלת-ממד
  אוסנת מספרת לקהילה על ההתפתחות הטכנולוגית של מדפסות תלת-הממד, על שימושיהן בתחומים שונים ובעיקר בתחום הרפואה, וכוללת סרטונים המדגישים את חשיבותן וייחודן.
  Domain: 3d3c Metaverse, מקרי בוחן
  עוד...
 • תשכחו מהאינטרנט, אנחנו נכנסים ל-Metaverse
  הרשת כפי שאנחנו מכירים אותה צפויה לעבור מהפך ולהיוולד מחדש בתור יקום וירטואלי בתלת-ממד שבו אנחנו נעבוד, נבלה, נעשה קניות ונטייל - הכירו את המושג Metaverse (הלחם של המילים Meta, מֵעֵבֶר, ו-Universe, יקום).
  Domain: 3d3c Metaverse
  עוד...
 • הנצחה של ניצולי שואה באמצעות VR
  רועי פרידמן, מייסד NeVeR Again VR, פרויקט הנצחה של ניצולי שואה באמצעות VR, סוקר את טכנולוגיית ה-VR ומה הוביל אותו להקים את המיזם, אשר מנגיש את זיכרון השואה ועדויות הניצולים בכלים הטכנולוגיים של המאה ה-21, עבור הדורות הבאים. מתוך הקלטת תוכנית דיגטלראש "לייב" 04-מאי-2021 - להנהיג שיבוש דיגיטלי.
  Domain: 3d3c Metaverse, הראש לייב: תוכנית מוקלטת, מקרי בוחן
  עוד...
 • Handbook on 3D3C Platforms. Applications and Tools for Three Dimensional Systems for Community, Creation and Commerce (Editor: Yesha Sivan)
  הספר מציג פלטפורמות 3D3C שהן מערכות תלת מימד לקהילה, יצירה ומסחר. כמדריך לעולמות אלה, הספר כולל דיונים בכלים כמו בוטים ברשתות חברתיות, מטבעות וירטואליים ואחרים, וביישומים שלהם בתחומים כמו בריאות, אנרגיה, ואמנות. משאב מקיף בתחום המתהווה של עולמות 3D3C ומיועד למתחילים ולמומחים כדרך לעורר הזדמנויות בפלטפורמות כאלה.
  Domain: 3d3c Metaverse, English, ספרים
  עוד...
×

לחיצה על פרטי הקשר של ניר תפתח חלון חדש של וואטסאפ שיחבר אותך אלינו ישירות.

×