אם פספסתם... כנס 2020

 העידן הפוסט-דיגיטלי על פי מנכ”ל אקסנצ’ר ישראל

שמעון אלקבץ מאקסנצ’ר מדבר על העידן הפוסט-דיגיטלי.

To view the full video, please login below…


From tech-clash to trust: organizations need to focus on value and values

ברוכים הבאים לכנס ״הדיגטל מיינד סט״ בכל שנה חברת אקסנצר מפרסמת את החזון הטכנולגי המסייע לארגונים לתכנן ולרענן את האסטרטגיה העסקית והטכנולוגית שלהם. בהזדמנות זו ברצוני לשתף אתכם במספר נקודות.

בעולם בו הדיגיטל נמצא בכל מקום, האינטראקציות של האנשים ברחבי החברה משתנים. הם מעריכים מחדש את מערכות היחסים שלהם עם עסקים וממשלות. הם חושבים מחדש על מעשיהם בכלכלה מקושרת המחוברת גלובלית ומחפשים מוצרים ושירותים יציבים. והם בוחנים מחדש אם הערך שמספקים חברות תואם את  ערכי הליבה שלהם.

הטכנולוגיה היא חלק מהותי מחיי היום יום בעבודה ובחיים הפרטיים. התלות הזו מחייבת ארגונים לשלב טכנולוגיה במוצרים ובשירותים המונגשים ללקוח. אך המודלים העסקיים והטכנולוגיים הקיימים, בהם ארגונים השתמשו בטכנולוגיה לצרכיהם באופן בלעדי במשך השנים, נמצאים בבדיקה הולכת וגוברת. למרות השימוש הרחב והתועלת מטכנולוגיה אנו מודאגים מדרך השימוש ורמת השימוש, ועם זאת תומכים בשינוי.

לסיכום

שימוש בטכנולוגיה בעתיד ילך ויגדל במוצרים ובשירותים שאנו צורכים, היא עם דרישה חזקה לטכנולוגיה אנושית יותר.

ארגון שמתעלם ממסקנה זו יתמודד עם התנגשות טכנולוגית קיומית, בה המודלים של היום אינם עולים בקנה אחד עם הצרכים והציפיות של בני האדם באשר הם. ובכדי למנוע את המשבר הממשמש ובה, חברות צריכות לבחון מחדש את המודלים העסקיים והטכנולוגיים הבסיסיים שלהן באופן אחראי – כדי ליצור בסיס חדש לתחרות וצמיחה.

אמון ואחריות הם מבחני הלקמוס החדשים לעסקים בעולם בו הדיגיטל נמצא בכל מקום. יצירת עתיד כולל יותר שטוב לכל האנשים הוא הלך הרוח החדש. הצלחה תדרוש גישה חדשנית לחדשנות עצמה.

הנושא של ״חזון הטכנולוגיה״ השנה – הוא: ״אנו – האנשים הפוסט-דיגיטליים״ – מתאר את המתרחש כעת ומתווה דרכים חדשות עבור ארגונים לבנות עתיד טוב יותר ואנושי יותר. שוב הטכנולוגיה היא הזרז לנווט את השינוי. חברות שיתמקדו באסטרטגיה שיתופית המשלבת שיתוף פעולה עם לקוחות, עובדים שותפים עסקיים במרחב האקו סיסטם. יצליחו לייצר הזדמנויות חדשות לצמיחה באופן משמעותי.

השנה אנו מציינים מסורת בת 20 שנה שבכל שנה אנו מפרסמים את החזון הטכנולוגי וגאים לשתף אתכם,

אני מאחל לכם המשך כנס מהנה!

שאלה? whatsapp