אודות אקסנצ’ר

אקסנצ’ר הינה חברת הייעוץ הטכנולוגי הגדולה בעולם, המניעה חדשנות ומספקת שירותים מקצועיים מקצה לקצה עם טווח רחב של פתרונות בתחומי אסטרטגיה, ייעוץ, דיגיטל, טכנולוגיה ותפעול. אקסנצ’ר מעסיקה 480 אלף עובדים בקירוב, המעניקים שירות ביותר מ- 120 מדינות. אקסנצ’ר נכנסה לישראל בשנת 2001 ומעסיקה כ–100 עובדים כאשר בראשה עומד מר שמעון אלקבץ, מנכ”ל אקסנצ’ר ישראל.

Growing customer expectations. Market-shaping AI. Self-optimizing systems. The post-digital age shows no signs of slowing down, and the need for new ideas powered by intelligent technologies has never been greater.

But a vision for the future can’t be realized without know-how. We partner with our clients to drive real innovation — the kind that turns an idea into an industry—helping them transform and grow their organizations.

Learn how we work with companies from all industries, across the globe to create the New — now.

עוד באותו עניין...

מקרה בוחן: חדשנות לא מתרחשת במקרה – איך סין הפכה למעצמת-על טכנולוגית (סקירה של ענקי טכנולוגיה בסין – אנגלית)

בעולם המהיר, המבולגן והגלובלי של ימינו, צריך רק למצמץ כדי להתעורר למציאות חדשה. מציאות אחת כזו היא הופעתה של סין כמעצמה יזמית וטכנולוגית. עליית סין משמשת כמקרה בוחן מצוין לכוחן של תשתיות חדשניות וקביעת יעדים לחדשנות בתוך ארגון.

יבשה בעידן הדיגיטל – למה זה לא מצליח לנו?

כותבי המאמר, יותם הכהן ורס”ן (מיל’) יואל יפה סוברים כי במתודולוגיות הפיתוח העדכניות בעולם, ביניהם ניהול מוצר ופיתוח גמיש (אג’ילי), טמון השורש להצעיד קדימה את כוחות היבשה, תוך הפנמה של אי-הוודאות הכרוכה בתהליכי פיתוח של העידן החדש.

כך שורדים את המשבר: שישה מנכ”לים בכירים מספרים – מתוך ממון-שישי של “ידיעות אחרונות”

שני אורחים של “הראש הדיגיטלי לייב”, דני שביט, מנכ”ל לובינסקי רכב ואיציק אברכהן, מנכ”ל שופרסל, מתראיינים לממון שישי של “ידיעות אחרונות (7-אוג-2020) במסגרת כתבה על 6 מנכ”לים של אחדות מן החברות הגדולות במשק, כיצד הם רוכבים על הגל(ים) הדיגיטליים ועל האצת השינוי בעת המשבר.

×

לחיצה על פרטי הקשר של ניר תפתח חלון חדש של וואטסאפ שיחבר אותך אלינו ישירות.

×